Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın ve işininizin facebook, twitter gibi sosyal mecralarda temsil edilmesini ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlayan hizmetleri kapsamaktadır.

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında yayınlanan özgün içerikleri oluşturma, planlama, analiz etme sürecidir. 

Klasik medya anlayışının yerini yavaş yavaş sosyal medyaya bıraktığı günümüzde, markanızın ve işinizin sosyal ağlarda temsil edilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir. Sosyal platformlar vasıtasıyla daha önce hiç ulaşamamış olduğunuz müşteri kitlesine ulaşabilir, var olan müşterilerinizle sosyal ağlardan iletişime geçebilir, yeni ürünlerinizi ve markalarınız sosyal medya sayfalarından dünyaya tanıtabilirsiniz.

Tabi tüm bunlar için sosyal medya yönetimini iyi bilen, sayfa ayarları, paylaşım metodolojisine hakim işinin uzmanı bir ekiple çalışmak çok önemli bir yere sahiptir.

İntegral Yazılım onlarca sektörden yüzlerce müşteriye facebook, twitter, google plus, youtube gibi sosyal ağ yönetimi hizmeti vermektedir ve alanında uzman bir ekibe sahiptir.

Sosyal Medya'ya doğru bir ekiple adım atmak için hemen şimdi bizi arayın.

Tel  :  0216 410 55 33

Cep :  0554 959 5055