Logo Çalışması

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğelerdendir. Bu nedenle logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem taşımaktadır.

Logolar, kolayca anlaşılması ve tanınması gereken görsel bir imge ile verilen bir organizasyonu veya şirketi temsil eder. Bir logo, müşterilere aşina olma ve marka sadakatini artırma amaçlı olduğu için uzun süreli olması amaçlanmıştır. Firmamız istediğiniz renklerde istediğiniz şekillerde logo çalışması hazırlamaktadır.  Logo tasarımının JPG, PNG, AI, ve PDF dosya formatları ile teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Günümüzde şirketlerin sayısının her geçen gün artması logo tasarımına verilen önemin de artmasına neden olmuştur.

Görsellik bakımından en iyisini isteyen şirketler öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yoğunlaşmışlardır.

Şirketlerin imzası olarak tanımlanabilecek logo sizi ve çalışmalarınızı en iyi anlatacak şekilde ve özgün bir şekilde tasarlanmalıdır.

Şirketinizin yaptığı her iş logonuz ile anılacaktır. Bu nedenle ne kadar iyi bir logonuz varsa o kadar da iyi bir imaj ve görüntünüz var demektir.

İNTEGRAL BİLİŞİM olarak markanızı, kurumunuzu, hizmetinizi, ürününüzü ya da fikrinizi en iyi şekilde temsil edecek, en uygun, akılda kalıcı görseli profesyonelce oluşturuyoruz.