Haberler

Arama motorlarında kullanıcıların sizi bulması için web sitenizin bir ismi veya adresi olması gerekmektedir. İnternette arama motorları aradığınız siteyi önünüze getirmek için arka planda karmaşık dillerde anlaşmaktadır.  Bizler bu dilleri, IP numaralarını veya kodları aklımızda tutamayacağımız için bunu daha kolay ulaşılabilir hale getirmek adına daha anlaşılabilir olan www ile başlayan alan adları kullanılmaktadır.  Domain, yani alan adı web sitesindeki kimliğinizdir. Nasıl ki her c..

DEVAMINI OKU

Dijital dünyada varlığınızı müşterilere haberdar etmek için herkes gibi sizlerin de yapması gereken şeylerin başında hiç kuşkusuz bir web site kurmak gelmektedir. Bir internet sayfası hazırlamak için yazılım ve tasarım bilmeniz gerekmektedir. Ancak hazır web tasarım temalarında teknik bilgiye gereksinim duymazsınız çünkü yazılım ekibimiz bunu daha önceden sizler için tasarlamış olup, son dokunuş olarak da sizlerin paylaştığı bilgilere ihtiyaç duymaktayız.   Her sektöre göre önceden ha..

DEVAMINI OKU

Sanal dünyada yerini almak isteyen işletme sahipleri çağın getirdiği yeniliklere ayak uydurmak, müşteri portföyünü genişletmek veya ürünlerini satmak adına işletmeleri için bir web siteye sahip olmak isterler. İşletmenizin türü her ne olursa olsun elimizde sizlere uygun bir web site teması daima vardır.   Hazır web site temalarımızı firma bilgilerinizle donatıyor, sizlere profesyonel web sitesi olarak teslim ediyoruz. İster ürünlerinizi satın, ister hizmetlerinizi ..

DEVAMINI OKU