Haberler

Firmamız bünyesinde bulundurduğu geniş fiyat yelpazesi sayesinde her bütçeye ve  her sektöre uygun fiyatı sunmaktadır. Her firmanın sunduğu hizmet kalitesine bağlı olarak ürün fiyatları da değişiklik göstermektedir. İntegral Bilişim web tasarım firması sunduğu kaliteli ve geniş hizmet yelpazesi sayesinde sizlerin taleplerini profesyonel biçimde gerçekleştirirken kaliteden ödün vermeden fiyat politikasını da minimum düzeyde tutmaktadır. İlk sene ücretsiz domain ve hosti..

DEVAMINI OKU

Güzel bir saati yaratmak için pek çok sayıda parçanın yetenekli saat ustalarından oluşan bir ekip tarafından tasarlanması ve bir araya getirilmesi gerekir. Saat kavramı ilk defa MÖ 4000'lerde Mısır'da kullanılmaya başlanmıştır. Zamanı ölçmeye yarayan bu alet bir çoğumuzun neredeyse birden fazla sahip olduğu üründür.   Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin kol saatleri asla vazgeçmeyeceğimiz şık aksesuarlar olarak kullanmaya devam edeceğimiz kişisel eşyalarımızdır. Saat ürünlerinizi we..

DEVAMINI OKU

Web site kurmak için geçmeniz gereken aşamaların ilk adımındasınız. Bu süreçte beraber işbirliği ile fikir alışverişi yaparak web sitenizi internet ortamında eksiksiz bir şekilde yayınlanmasına olanak sağlayacağız. İlk aşamada web sitenize en uygun, akılda kalıcı, çok da uzun olmayan bir alan adı (domain) seçmemiz gerekecek. Sektörünüze en uygun hazır web site temasını da seçtikten sonra tarafımıza göndereceğiniz ya da web sitenizde görmek istediğiniz tüm bilgileri tem..

DEVAMINI OKU

E-ticaretin açılımı elektronik ticaret olup, 1995'ten sonra İnternet kullanımının çoğalmasıyla hayatımıza giren dijital bir kavramdır. Yerel ticaret işletmelerinin bile neredeyse tüm dünya üzerinde daha hızlı ticaret yapılmasına olanak sağlamıştır. En çok tercih edilen mobilya e-ticaret web siteleri ile firma sahipleri kilometrelerce uzaktaki müşteri potansiyeline ulaşabilmektedir. Kategorilere ayrılmış ürün listesini web sitenizde gösterebilir, her bir kategoriye ait ürün&..

DEVAMINI OKU

Arama motorlarında kullanıcıların sizi bulması için web sitenizin bir ismi veya adresi olması gerekmektedir. İnternette arama motorları aradığınız siteyi önünüze getirmek için arka planda karmaşık dillerde anlaşmaktadır.  Bizler bu dilleri, IP numaralarını veya kodları aklımızda tutamayacağımız için bunu daha kolay ulaşılabilir hale getirmek adına daha anlaşılabilir olan www ile başlayan alan adları kullanılmaktadır.  Domain, yani alan adı web sitesindeki kim..

DEVAMINI OKU

Dijital dünyada varlığınızı müşterilere haberdar etmek için herkes gibi sizlerin de yapması gereken şeylerin başında hiç kuşkusuz bir web site kurmak gelmektedir. Bir internet sayfası hazırlamak için yazılım ve tasarım bilmeniz gerekmektedir. Ancak hazır web tasarım temalarında teknik bilgiye gereksinim duymazsınız çünkü yazılım ekibimiz bunu daha önceden sizler için tasarlamış olup, son dokunuş olarak da sizlerin paylaştığı bilgilere ihtiyaç duymaktayız.   Her sektöre göre önceden ha..

DEVAMINI OKU

Sanal dünyada yerini almak isteyen işletme sahipleri çağın getirdiği yeniliklere ayak uydurmak, müşteri portföyünü genişletmek veya ürünlerini satmak adına işletmeleri için bir web siteye sahip olmak isterler. İşletmenizin türü her ne olursa olsun elimizde sizlere uygun bir web site teması daima vardır.   Hazır web site temalarımızı firma bilgilerinizle donatıyor, sizlere profesyonel web sitesi olarak teslim ediyoruz. İster ürünlerinizi satın,..

DEVAMINI OKU