Haberler

En İyi Web Tasarım Firmaları Herhangi bir işi bir kere yaptırmaya karar verdiğimizde onu usta ellere teslim etmek istememiz oldukça doğal ve de doğru olandır. Kendimiz için en iyi ayakkabıyı, işimiz için en iyi bilgisayarı, firmamızın kurumsallığı için de en iyi web tasarım firmalarını bulmak uzun yıllar işimizi aksatmayacak ve profesyonelliğimizi eksiksiz sunabileceğimiz şekilde bize fayda sağlayanı yapmak istediğimiz içindir. En iyi web tasarım firmaları neye göre belirlenir, bunları en i..

DEVAMINI OKU

Seo Uyumlu Web Tasarım Seo Uyumlu Web Tasarımı Nedir? Web tasarımı, satış yapıp para kazanmak, işletmesinin tanınırlığın arttırmak, hobilerini tüm tüm dünyaya sergilemek isteyen bloggerlara kadar herkesin sahip olması gereken ortak oluşumdur. Peki bir web sitesine sahip olduk, içerisini resimlerle videolarla donattık ama arama motorlarında görünmüyoruz. Bu süreçte devreye herkesin duyduğu o terim “SEO” girecektir. Nedir bu SEO,  ne yapar, web sitemize ne fayda sağlar?   S..

DEVAMINI OKU

Web Site Tasarımı   ​Web site kullanımı yaygınlaştığından beri web site tasarımı terimi de internette en fazla aranan kelimeler arasında olmuştur. Web site tasarımı nasıl olmalıdır, insanların, firmaların bir web site tasarımından beklentisi nedir veya onu satın almak için neleri içermesi gerekmektedir? Bu taleplerin hepsi web site tasarımının kalitesi ile doğru orantılıdır. Web site tasarımı sahip olunan şirketin, ürünlerin kısacası her şeyin internette sergilenmesi durumudur. Web site..

DEVAMINI OKU

Web Tasarım Firmaları ​Bir web sitesi yapmaya karar verirken internette aranan ilk şeylerden birisi de Web tasarım firmalarıdır. Web siteyi yaptıracağınız kişi veya kurumların güvenilir olması en az web sitenin altyapısının güçlü olması kadar önemlidir. Bu sayede size verilen güven, firmayla uzun yıllar daha çalışabileceğiniz anlamına gelmektedir. Web Tasarım Firmalarının uzun yıllardır bu hizmeti vermesi, profesyonel ekibi, kullandıkları altyapı, modern yazılım, uygun fiyat gibi etmenler f..

DEVAMINI OKU

Web Tasarım Fiyatları ​Web tasarım fiyatları web site yapımına karar veren herkesin internette en fazla araştırdığı konuların başında gelmektedir. Piyasaya sürülmüş her üründe olduğu gibi web sitelerin de altyapısı, kalitesi, yazılımı ve birçok etken nedeniyle fiyatları değişiklik göstermektedir. Web sitenin yanı sıra aldığınız hizmetin kalitesi ve yapıcı firmanın müşteri memnuniyetini sağlaması web tasarım fiyatlarındaki artış veya düşüşü etkileyen  en önemli faktörlerden birisi olduğ..

DEVAMINI OKU

İnternet kullanımının artması, her türlü büyüklükteki firmaya bir web sitesi halinde çevrimiçi bir varlık olmaları için altyapı sağladı. Bir işletmeyseniz artık bir web sitesine sahip olmak hazır siteler sayesinde her zamankinden çok daha hızlı ve de basit bir işlem olmuştur. Hazır site, daha önceden sizler için kodlanıp tasarlanmış yazılımlardır. Hazır sitelerin temel kuralı, görünüm, geçişler, düzen  ve animasyonlar açısından tasarlanmış her şeyin aynı kalacağı, sadece işletmenizin logosu..

DEVAMINI OKU

Kurumsal kelime anlamı kısaca kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olandır. Kurumsal firma, bazı kurallara dayalı olarak işleyen ve kişilere bağlı olmayan firma anlayışıdır. Kurumsal web tasarım da kurumsal firmanın tüm özelliklerini yansıtan, bilgilerini barındıran, verilen hizmetten şirketin renk seçimine kadar olan kısacası işletmenin kurumsal kimliğini sergileyen web site türüdür. Kurum anlayışının getirdiği bazı sorumluluklar kurumsal web tasarıma da yansımaktadır. Logo rengi ve diğer ..

DEVAMINI OKU

Web sitesi çeşitli amaçlara hizmet eden firma veya kuruluşların web dünyasındaki internet siteleridir. Kullanıcılar belirledikleri alan adlarıyla (ör; www.integralbilisim.com.tr)   sundukları hizmet veya ürünleri tüm dünyaya servis etmektedirler. İlk internet sitesi  1990'da Berners-Lee tarafında yayınlanmıştır. O tarihten günümüze kadar olan sürede internet dünyasına katılan web siteleri gittikçe artmaktadır ve tahminen dünya üzerinde   1,3 ila 1,8 milyar web sitesi bul..

DEVAMINI OKU

Logo, bir işletmeyi tanımlayan metin ve resimlerden oluşan bir semboldür. Logo bir firmanın benliğini taşıyan görsel imzasıdır desek hiç de abartmış olmayız. Logonun günümüzde önemini belirten ve hepimizin yakından şahit olduğu bir örneği vermemiz gerekirse; aynı fabrikada üretilmiş iki adet düz beyaz tişörtün ilkine bilindik markanın küçük bir logosunu işliyor, ikincisine hiçbir işlem yapmadan düz bir şekilde bırakıyorlar. Baskılı olan bilindik logolu tişört 299 liraya piy..

DEVAMINI OKU

Bir web sitenin admin paneli, kısacası web sitenizi yönetebildiğiniz bölümdür. Yeni ürünlerinizi, biten veya hâlâ devam etmekte olan projelerinizi, iletişim bilgilerinizi, fotoğraf galeri veya referanslarınızı ekleyebildiğiniz web sitenin olmazsa olmaz yönetim bölümüdür. Admin paneli olmayan her web sitesi çöp olmaya mahkumdur dersek hiç de abartmış olmayız.    Firmamızın sizlere sunduğu Türkçe ve oldukça kullanışlı bir admin panele sahip hazır web sitelerimizi satın aldıktan sonra ..

DEVAMINI OKU

Küçük bir butik dükkanı ile bir holdingin ortak özelliği, her ikisinin de internette bir web sitelerinin olmasıdır. Firmaların fiziksel iş yerlerinden sonra gelen en önemli olgu bir firma web sitesidir. Firma web sitesi, işletmenizde sunduğunuz hizmet veya ürünlerinizi sergilediğiniz ya da firmanızı tanıttığınız internet siteleridir. Firmanıza sadece müşterileriniz veya onlar aracılığıyla sizlere ulaşan kişiler ulaşabilirken, Web sitenize belirlediğiniz anahtar kelimeler il..

DEVAMINI OKU

Firmamız bünyesinde bulundurduğu geniş fiyat yelpazesi sayesinde her bütçeye ve  her sektöre uygun fiyatı sunmaktadır. Her firmanın sunduğu hizmet kalitesine bağlı olarak ürün fiyatları da değişiklik göstermektedir. İntegral Bilişim web tasarım firması sunduğu kaliteli ve geniş hizmet yelpazesi sayesinde sizlerin taleplerini profesyonel biçimde gerçekleştirirken kaliteden ödün vermeden fiyat politikasını da minimum düzeyde tutmaktadır. İlk sene ücretsiz domain ve hosti..

DEVAMINI OKU

Güzel bir saati yaratmak için pek çok sayıda parçanın yetenekli saat ustalarından oluşan bir ekip tarafından tasarlanması ve bir araya getirilmesi gerekir. Saat kavramı ilk defa MÖ 4000'lerde Mısır'da kullanılmaya başlanmıştır. Zamanı ölçmeye yarayan bu alet bir çoğumuzun neredeyse birden fazla sahip olduğu üründür.   Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin kol saatleri asla vazgeçmeyeceğimiz şık aksesuarlar olarak kullanmaya devam edeceğimiz kişisel eşyalarımızdır. Saat ürünlerinizi we..

DEVAMINI OKU

Web site kurmak için geçmeniz gereken aşamaların ilk adımındasınız. Bu süreçte beraber işbirliği ile fikir alışverişi yaparak web sitenizi internet ortamında eksiksiz bir şekilde yayınlanmasına olanak sağlayacağız. İlk aşamada web sitenize en uygun, akılda kalıcı, çok da uzun olmayan bir alan adı (domain) seçmemiz gerekecek. Sektörünüze en uygun hazır web site temasını da seçtikten sonra tarafımıza göndereceğiniz ya da web sitenizde görmek istediğiniz tüm bilgileri tem..

DEVAMINI OKU

E-ticaretin açılımı elektronik ticaret olup, 1995'ten sonra İnternet kullanımının çoğalmasıyla hayatımıza giren dijital bir kavramdır. Yerel ticaret işletmelerinin bile neredeyse tüm dünya üzerinde daha hızlı ticaret yapılmasına olanak sağlamıştır. En çok tercih edilen mobilya e-ticaret web siteleri ile firma sahipleri kilometrelerce uzaktaki müşteri potansiyeline ulaşabilmektedir. Kategorilere ayrılmış ürün listesini web sitenizde gösterebilir, her bir kategoriye ait ürün&..

DEVAMINI OKU

Arama motorlarında kullanıcıların sizi bulması için web sitenizin bir ismi veya adresi olması gerekmektedir. İnternette arama motorları aradığınız siteyi önünüze getirmek için arka planda karmaşık dillerde anlaşmaktadır.  Bizler bu dilleri, IP numaralarını veya kodları aklımızda tutamayacağımız için bunu daha kolay ulaşılabilir hale getirmek adına daha anlaşılabilir olan www ile başlayan alan adları kullanılmaktadır.  Domain, yani alan adı web sitesindeki kim..

DEVAMINI OKU

Dijital dünyada varlığınızı müşterilere haberdar etmek için herkes gibi sizlerin de yapması gereken şeylerin başında hiç kuşkusuz bir web site kurmak gelmektedir. Bir internet sayfası hazırlamak için yazılım ve tasarım bilmeniz gerekmektedir. Ancak hazır web tasarım temalarında teknik bilgiye gereksinim duymazsınız çünkü yazılım ekibimiz bunu daha önceden sizler için tasarlamış olup, son dokunuş olarak da sizlerin paylaştığı bilgilere ihtiyaç duymaktayız.   Her sektöre göre önceden ha..

DEVAMINI OKU

Sanal dünyada yerini almak isteyen işletme sahipleri çağın getirdiği yeniliklere ayak uydurmak, müşteri portföyünü genişletmek veya ürünlerini satmak adına işletmeleri için bir web siteye sahip olmak isterler. İşletmenizin türü her ne olursa olsun elimizde sizlere uygun bir web site teması daima vardır.   Hazır web site temalarımızı firma bilgilerinizle donatıyor, sizlere profesyonel web sitesi olarak teslim ediyoruz. İster ürünlerinizi satın,..

DEVAMINI OKU