Broşür - Katalog Tasarımı

İhtiyaçlarınıza uygun broşür ve katalog tasarımı hizmeti veriyoruz.

Dijital reklamların önem kazandığı günümüzde kurumsal firmalar, işletmeler için basılı reklamlar da önemli bir araçtır. Katalog firmanızın, küçük veya büyük işletmenizin sunduğu ürün, hizmet veya tanıtımının detaylıca belirtildiği tanıtım aracıdır.

E- Katalog Nedir

E- Katalog, İşletmenizin tüm varlığını dijital ortama taşıdınız peki ya fiziksel reklam araçlarınız ne olacak diye düşünürken aklınıza hemen Elektronik katalog gelir. Elektronik kataloğun avantajları saymakla bitmez. En önemlisi baskı kataloğa göre daha az masraflı bir yöntem olması yanı sıra, baskı için ayırdığınız bütçeden de kâr etmiş olursunuz. Daha fazla kişiye kolay ulaşım olanağı sağlar. Doğa dostu bir yöntemdir, daha sonrasında muhtemelen çöpe atılacak bir kataloğu bastırmak yerine internette sunmanız çevreci bir hareket olacaktır. E-katalogunuzu web sitenizde tek tık ile ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

İNTEGRAL BİLİŞİM olarak, firmalar için görsel iletişim çözümleri sunuyoruz.

Konusunda uzman, sizi anlayan, ihtiyaçlarınızı belirleyen ve size özel çalışan bir firmayız.

Firmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm tasarım hizmetlerinizi sağlamak ile kalmayıp, basımından uygulanmasına kadar olan sancılı adımları sizin için takip ediyoruz ve size anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Size sadece kullanması kalıyor…

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz