Web Tasarım

Mahallenizdeki küçük pastacıdan büyük kurumsal holdinglere, fabrikalara kadar gördüğünüz neredeyse tüm işletmelerin ortak noktası, hepsinin bir web sitesinin olmasıdır. Web sitesi, küçük veya büyük firmanızın ya da işletmenizin fiziksel dünyadaki varlığını internet ortamına taşımaya yarayan dijital ortamlardır. www ile başlayan alan adınızı dünyanın her yerinde ulaşılabilir hale getirmeyi ve işletmenizin amaçlarını gerçekleştirmek için firmanızın kimliğini dijitale yansıtacak web siteleri hazırlamaktayız.

Web sitenizde ister ürün, ister hizmet, isterseniz sadece firma bilgilerinize yer verebilmektesiniz. Yaptığınız ve yapacağınız her işi veya referansınızı daha fazla kişiye tanıtıp web sitenizde göstermek size belki de yeni müşteri olarak geri dönecektir. Bir web sitesi sizi her zaman rakiplerinizden daha ulaşılabilir ve tanınır hale getirerek kısa zamanda büyük işler yapmanıza da olanak sağlar.

Bize göndereceğiniz bilgiler doğrultusunda web sitenizi A'dan Z'ye doldurup internette yayınlanmaya hazır hale getirerek firmanızı dijital dünyadaki müşterilerinizle buluşturuyoruz. Sizler SEO uyumlu hazır web site temalarımızdan birini seçiyorsunuz, bizler de 7 iş gününde web sitenizi kullanıma hazır hale getirerek teslim ediyoruz.  Yeni bir web sitesi projesine başlamanın çok zor olabileceğini biliyoruz. Bu aşamada her adımda size ve işinizi büyütmenize yardımcı olmak için burada olacağız.

Ayrıca oluşturduğumuz  isminize veya firmanıza özel talep ettiğiniz domain uzantılı kurumsal mail adreslerini de ücretsiz olarak vermekteyiz (ör: info@integralbilisim.com, melike@integralbilisim.com). İşletmelerle veya müşterilerinizle oluşturduğumuz mail hesaplarınızdan yazışmanız sizleri daha güvenilir ve kurumsal gösterecektir.  Yıl boyunca vereceğimiz ücretsiz teknik destek sayesinde bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, bu süreçte sizlerin sorunlarını çözmekten ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. İlk sene domain ve hosting ücretsiz olan web sitelerimize siz de sahip olmak için bizimle iletişime geçin