Google Adwords ( Reklam ) Hizmeti

Google'ın çevrimiçi reklamcılık programı olan AdWords, yeni müşterilere ulaşmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak sağlar.

Dünya'nın en büyük sanal reklam ağı olan Google Adwords'e İntegral Yazılım ayrıcalığı ile adım atın. Alanında uzman ve tecrübeli kadrosuyla İntegral Yazılım işini internette büyütmek isteyen firmalara vermiş olduğu adwords hizmeti ile onları digital dünyada bir adım öne taşır. 

Her gün binlerce reklam google adwords aracılığıyla milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta minumum reklam harcamasıyla maksimum tıklama sayısına daha doğrusu maksimum potansiyel müşteriye ulaşmaktır. Eğer işin uzmanı kişilerle çalışmazsanız paranız çarçur olabilir ve kar edeyim derken zarara uğrayabilirsiniz. Bu yüzden işini bilen uzman ve tecrübeli bir ekiple yola çıkmak bu noktada işiniz için hayati öneme sahiptir.

İntegral Yazılım Google Adwords'e ileri derecede hakim ve tecrübeli uzman kadrosuyla size doğru hizmeti verecek ve sizi diğer reklam verenlerin bir adım önüne taşıyacaktır. Hemen şimdi bizi arayın ve işinizi internette büyütmeye başlayın.

Tel  :  0216 410 55 33 

Cep :  0554 959 5055