Web Sitesi Tasarımı
Web sitesi çeşitli amaçlara hizmet eden firma veya kuruluşların web dünyasındaki internet siteleridir. Kullanıcılar belirledikleri alan adlarıyla (ör; www.integralbilisim.com.tr)   sundukları hizmet veya ürünleri tüm dünyaya servis etmektedirler. İlk internet sitesi  1990'da Berners-Lee tarafında yayınlanmıştır. O tarihten günümüze kadar olan sürede internet dünyasına katılan web siteleri gittikçe artmaktadır ve tahminen dünya üzerinde   1,3 ila 1,8 milyar web sitesi bulunmaktadır.  

Günümüzde birçok web sitesi tasarımı vardır, bunlardan bazıları haber web siteleri, firma web siteleri, alışveriş web siteleri, video web siteleri, oyun web siteleri gibi aklınıza gelebilecek her amaca hizmet eden web sitesi tasarımı bulunmaktadır. İnternetin olmadığı dönemlerde firmalar sadece referanslar vasıtasıyla, TV, radyo veya el ilanları ile seslerini duyurmaktaydılar. Şu an Amerika’da yaşayan birisi İzmir’deki küçük bir pastanenin web sitesine saniyeler içerisinde ulaşabilmektedir.

Bir işletmeniz olsun veya olmasın herkesin bir web sitesi tasarımına sahip olma imkanı vardır. Firmanızın yaptığı işleri ya da bir firmanız yoksa hobilerinizi, çektiğiniz fotoğraflarınızı, yazılarınızı, yemek tariflerinizi blog web sitesi tasarımı oluşturup sergileyebilirsiniz. Web site sahibi olmanız için ihtiyacınız olan tek şey bir telefondur. Bu sayede bizlere ulaşabilir, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. En kısa sürede web sitenizi internette yayınlanabilir hale getirmekten mutluluk duyacağız. Üstelik ilk sene domain (alan adı) ve hostingi ücretsiz verdiğimiz hazır web site tasarımlarımıza sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.