Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal kelime anlamı kısaca kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olandır. Kurumsal firma, bazı kurallara dayalı olarak işleyen ve kişilere bağlı olmayan firma anlayışıdır. Kurumsal web tasarım da kurumsal firmanın tüm özelliklerini yansıtan, bilgilerini barındıran, verilen hizmetten şirketin renk seçimine kadar olan kısacası işletmenin kurumsal kimliğini sergileyen web site türüdür. Kurum anlayışının getirdiği bazı sorumluluklar kurumsal web tasarıma da yansımaktadır. Logo rengi ve diğer tüm renk seçimlerinde laciverti tercih eden bir firma için pembe tonlarda web sitesi yapmak kuruma karşı iyi bir ilk intiba bırakmayacaktır. Kurumsal web tasarımı; hakkımızda, misyon, vizyon yazısı, iletişim bilgileri, referanslar, sunduğunuz hizmetler, varsa projeleriniz ve arzu ettiğiniz diğer bilgileri içermelidir. Referanslarınız ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar üzerinde iyi ve güvenilir bir izlenim bırakacaksınız. 


Uzman tasarımcılarımız firmanıza en uygun renklere sahip web sitelerinin yanı sıra sizlere en uygun olan kurumsal web site tasarımlarını da tarafınıza sunmaktadır. Kurumsal web tasarımında olması gereken birçok özellik vardır. Bunlardan en temel özelliklerden birisi web site alan adınıza firmanızın ismini vermektir. Sizlere bir diğer önerimiz de .com uzantılı alan adının yanı sıra .com.tr uzantılı kurumsal firmanıza ait alan adına da sahip olmanızdır. Kurumsal web site tasarımı iki farklı alan adıyla da açılabilmektedir. Bu alan adlarının müsaitlik durumunu sizler için kontrol ediyor, alan adı bir başkası tarafından kullanımdaysa sizler için ona en benzer olan seçenekleri sunuyoruz. 


Web sitenize yaz, referans, iletişim bilgileriyle diğer bilgilerinizi de ekledik, şimdi ise kurumsal firma olduğunuzu yansıtacak bir diğer unsur olan firmanıza ait görselleri eklemek olacaktır. Bu yöntem firmanızın hayali bir firma olmadığını göstermenin ve müşteriye güven vermenin bir diğer yoludur. Bu da referanslarınız gibi firmanıza güven puanını arttıracaktır. Kısacası firmanızı dijital hale getireceğiz ve bu sayede size en uzak olan dünyanın herhangi bir ülkesindeki ziyaretçi bile saniyeler içerisinde firmanızın herkese erişilebilir dijital haline ulaşmış olacak. 

Kurumsal web sitelerimizi incelemek için tıklayınız