Hazır Site
Hazır site yönetilebilmesi itibariyle kolay ve anlaşılır olduğu için yazılım bilen veya bilmeyenlerin çoğunlukla tercih ettiği sitelerdir. Hazır siteleri diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisi sizi hiç yormayacak olmasıdır. Site ön yüzünde görünen tüm alanları hazır site admin panelinden yönetebilmenize olanak sağlar. Hazır sitelere birçok içerik ekleyebilirsiniz, örneğin; firmanızın piyasaya sürdüğü ürünlerin açıklamaları, videosu, resimleri, isterseniz fiyatlarıyla birlikte sergilenebilinmesi. Müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri, devam eden veya tamamlanan projelerinizi, video ve resim galerinizi, birlikte çalıştığınız iş ortaklarınızı, referanslarınızı, firmanızın lokasyonuna ait haritadaki görünümünü, size en çok sorulan sorulan yer aldığı sıkça sorulan sorular paneli ve aklınıza gelecek daha birçok şeyi Hazır Siteye ekleme imkânınız olacaktır.
 
 
Hazır sitelerde olmayan özellikleri de ekleme olanağınız ebetteki vardır. Her şeyin olmasını mümkün kılan yazılım teknolojisi, profesyonel ekibimiz sayesinde hazır sitede olmayan özellikleri de sizlere sunacaktır. Hazır site için reklam vermek ve SEO çalışması yapmak da bir o kadar kolay bir işlemdir. Hazır site paketlerimiz bu iki çalışmayı destekler nitelikte alt yapıya sahip olduğu için ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.  Hazır sitelerin en güzel özelliklerinden birisi de karmakarışık panellerde sizi boğmayacak olmasıdır. Çünkü hazır site admin panelleri de site önyüzünde göründüğü gibi kullanışlı bir yapıya sahiptir.
 
 
Siz bunlardan hiçbirini yapamıyor olsanız bile teknik destek ekibimiz sizlere her daim hizmet vermeye hazırdır. Admin panel kullanımı ile alakalı eğitimlerimiz sayesinde bize ihtiyaç duymadan hazır web sitenizi sorunsuz bir şekilde yönetebileceksiniz, eklemeler ve çıkarmalar yaparken hazır web sitenizi her zaman güncel tutabileceksiniz. Hazır sitenizin güncel olması, her gün sektöre katılan binlerce yeni rakipleriniz arasında kaybolmayıp aramalarda üst sırada olması demektir. Güncel olmayan hazır site içerikleri gün geçtikçe görünürlüğünü yitirecektir. Sizlere sunduğumuz kolay ve anlaşılabilir admin panel sayesinde hazır siteniz güncel kalacaktır ve bu sayede hedeflerinize ulaşarak hazır sitenizden tam verim alabileceksiniz.