Hazır Site
İnternet kullanımının artması, her türlü büyüklükteki firmaya bir web sitesi halinde çevrimiçi bir varlık olmaları için altyapı sağladı. Bir işletmeyseniz artık bir web sitesine sahip olmak hazır siteler sayesinde her zamankinden çok daha hızlı ve de basit bir işlem olmuştur. Hazır site, daha önceden sizler için kodlanıp tasarlanmış yazılımlardır. Hazır sitelerin temel kuralı, görünüm, geçişler, düzen  ve animasyonlar açısından tasarlanmış her şeyin aynı kalacağı, sadece işletmenizin logosu, kurumsal renkleri, yazı tipleri ve içeriğinin değiştirilecek olmasıdır. Sitenin sahip olması gereken belirli kriterlerden olan bazı özellikleri seo optimizasyonu, mobil uyum, kullanıcı dostu arayüzü sizler için daha önceden tasarlanmış bu siteler size zaman kazandırırken bütçenizi de düşünerek paradan tasarruf eder.

Hiçbir kodlama becerisi gerektirmeyen hazır siteleri istediğiniz gibi yönetebilir, yeni ürünlerinizi kolaylıkla sergileyebilirsiniz. Hazır web site şablonunun kurulumu yapıldıktan sonra web site içeriği admin yönetim paneli aracılığıyla bilgileriniz doğrultusunda giydirilir. Hazır site bir satın alma işlemi yapmadan web sitenin tasarımını görme ve test etme şansı sunar. Hazır site maliyeti özel yazılım sitelere göre çok daha ucuzudur ve piyasada çok fazla hazır web site tasarımı olduğu için sektörünüze uygun hazır site tasarımını bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.


Firmamızın size sunduğu A’dan Z’ye tüm sektörlere göre uyarlanmış hazır site temalarından birine sahip olarak firmanızı en hızlı şekilde internete taşıma olanağı sunmaktayız. Sektörlere göre kategorilere ayrılmış bazı hazır site temalarımız şunlardır; Avukat Hazır Web, Hukuk Hazır Web Sitesi, Belediye - Dernek Hazır Web Sitesi, Çiçekçi Hazır Web Sitesi, Eğitim - Okul Hazır Web Sitesi, Elektrik - Elektronik Hazır Web Sitesi, Fotoğrafçılık - Kişisel - Blog Hazır Web Sitesi, Güzellik Salonu Hazır Web Sitesi, Hastane - Sağlık Hazır Web Sitesi, Kreş - Anaokulu Hazır Web Sitesi, Kuaför ve Güzellik Salonu Hazır Web Sitesi, Mobilya Hazır Web Sitesi, Pastane / Unlu Mamüller Hazır Web Sitesi, Pvc Zemin & Pvc Pencere Hazır Web Sitesi, Saat E-Ticaret Hazır Web Sitesi, Spor Salonu / Fitness Hazır Web Sitesi, Takı Ve Mücevher Hazır Web Sitesi, Temizlik Firması Hazır Web Sitesi, Kurumsal Firma Hazır Web Sitesi, E-Ticaret Siteleri, Emlak Hazır Web Siteleri, Rent A Car Hazır Web Sitesi, Gıda Hazır Web Sitesi, Giyim ve Çanta Hazır Web Sitesi, Cafe ve Restaurant Hazır Web Sitesi, Otel Hazır Web Sitesi, İnşaat Hazır Web Sitesi, Mimarlık Hazır Web Sitesi, Mühendislik - Makine Hazır Web Sitesi