Hazır Paketlerimiz Hakkında

Hazır Web Sitesi paketlerimiz ; grafik tasarım ve web yazılım uzmanları tarafından firmanızı, İnternet üzerinden en iyi şekilde temsil edebilmesi, bilgisayar, tablet, akıllı telefon üzerinden rahatça ulaşılabilmesi ve müşterinin veya ziyaretçinin herhangi bir yazılımsal sorunla karşılaşmaması için uzun çalışmalar sonucu ve üstün teknik alt yapımız ile oluşturulmuş Hazır Web Siteleridir.

Hazır web siteleri tasarlanırken, sadece ziyaretçi odaklı tasarlanmaması gerekir,bu siteyi yöneten kişi içinde avantajlıdır. Türkçe yönetim paneli ile herhangi bir kod bilmeden bile hizmet açabilir , referans ekleyebilir , iletişim bilgilerini anlık olarak değiştirebilirsiniz.
 
Hazır Web paketlerinin içinde bir yıllık hosting + domain + e-mail hizmeti de dahildir ekstra ücret alınmaz , bu sayede hazır paketlerimizi kullanan firma domain + hosting + email hizmetini nereden ne kadara alacağı , hangi firmanın güvenilir olup olmadığı kaygısını yaşamaz, site ile ilgili bir sorun olduğunda birden fazla firma ile görüşmek yerine tek bir firma ile sorunu kısa yoldan çözer.
 
Hazır paketlerimiz ile birlikte gelen domain ve hosting bir yıllıktır , bir yıldan sonra hazır web sitesi yıllık hosting ücreti 80 USD'dir.
 
Hizmetini verdiğimiz Sitelerimiz Hazır Web Siteleri olup sadece İNTEGRAL BİLİŞİM' in Sunucuların da (Server) çalışmaktadır. Hazır Web Sitelerimizin kaynak dosyalarını başka bir Sunucuya aktarılıp yayınlanması mümkün değildir. Yıllık hosting ödemesini yapmayan siteler 1 hafta içerisinde kapanır. Hazır Web Sitelerimizin kaynak kodları farklı bir sunucuya aktarılamaz ve yazılımımızın kodları panelimizin dışında farklı bir sunucuda çalışmaz.
 
Domaine bağlanıp yayına açılan sitelerde para iadesi yapılmaz
 
Yıllık hosting ödemesi yapılan hazır web sitelerinizin teknik hizmeti yıl boyunca müşteri temsilcilerimiz tarafından verilmektedir. Sistem içerisinde teknolojik güncellemeler ücretsiz bir şekilde yapılır. İntegral Bilişim olarak müşterilerimizi karmaşadan ve iş yükünden kurtarıyoruz, domain, hosting ve teknik hizmetlerini paket olarak sunup sorunsuz web sitesi tasarımları yapıyoruz.
 
Web yazılımDomain, Hosting, Ücretsiz Domain, SeoGoogle Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Sosyal Medya, Twitter, Twitteraudit, Samsung Z3, Tizen