En Ucuz Hazır Web Sitesi
Aklımızda bir ürünü satın alma fikri oluştuğu andan itibaren genellikle birçoğumuz ucuz ama kaliteli olanını tercih etme eğilimi gösteririz. Yüksek fiyat, bir ürünü her zaman kaliteli yapmayacağı gibi ucuz olması da kalitesiz yapmayacaktır. İnternette en ucuz hazır web sitesi diye arama yaparken binlerce fiyat karşımıza çıkmaktadır, bunlardan en cazip geleni sadece ucuz olanlardan ziyade ucuz ama kaliteli olanlarıdır. Kaliteli bir web sitesinin olmazsa olmazlarından birisi sitenin yönetilebilir ve güncellenebilir olmasıdır. Bir web site alındıktan sonra onun yönetimi yapılamıyorsa bu, verdiğiniz paranın boşa gitmiş olduğu anlamına gelir.

 

Pandemi dolayısıyla büyük veya küçük fark etmeksizin tüm işletmelerin çevrimiçi platforma geçmesi hızla artmış durumdayken web site sağlayıcılarında da bir artış söz konusu olmuştur. Bu iş hizmet odaklı olmaktan ziyade ticaret yaparak günü kurtarmaya dönüşmüştür. Durum böyle olunca internete yüz binlerce çok çok ucuz maliyetlerle yapılan yeni web sitesi katılmış ve hiçbirisi varlığını sürdürememiştir. Bizler bu durumun önüne geçebilmek için kaliteli hizmet anlayışını listenin en üstünde tutmaktayız. En ucuz hazır web sitesi aynı zamanda ondan verim alıp amaçlarınıza ulaşabilmeniz için mutlaka kaliteli olma özelliği de taşımalıdır. Ucuz ama kaliteli bir web sitesinde şu özellikleri aramalıyız;

  • Admin paneli var mı?
  • Admin panelinden web site sahibi site yönetimini yapabiliyor mi?
  • Firmadan istediğim her zaman ücretsiz destek alabilecek miyim?
  • Web sitesi resposive/mobil uyumlu mu?
  • Web sitesi seo optimizasyonu için uygun mu?
  • Yeterli disk alanı ve bandwith (bant genişliği) sağlıyor mu?

 

Bu en önemli sorulardan sadece bir tanesinin bile cevabı “hayır” ise ileride sizi çok uğraştıracak anlamına gelmektedir. Bizler en ucuz hazır web sitesi temin etmeden evvel “önceliğimiz hizmettir” mottosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Amacımız sadece en ucuz hazır web sitesi satıp müşterilerle iletişimi kesmek değil, onlara çıktıkları bu yolculukta yıllarca destek ve hizmet vermektir. Firmamız sizlere sadece en ucuz hazır web sitesi değil aynı zamanda paranızın karşılığını almanız için de iyi bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bizimle çok uzun yıllardır birlikte çalışan yüzlerce firmamızın hâlâ bizi tercih etmelerinin sebebi bizleri aradıklarında her zaman ulaşabilmeleri olmuştur.