E-Ticaret Mobilya Web Siteleri
E-ticaretin açılımı elektronik ticaret olup, 1995'ten sonra İnternet kullanımının çoğalmasıyla hayatımıza giren dijital bir kavramdır. Yerel ticaret işletmelerinin bile neredeyse tüm dünya üzerinde daha hızlı ticaret yapılmasına olanak sağlamıştır. En çok tercih edilen mobilya e-ticaret web siteleri ile firma sahipleri kilometrelerce uzaktaki müşteri potansiyeline ulaşabilmektedir. Kategorilere ayrılmış ürün listesini web sitenizde gösterebilir, her bir kategoriye ait ürün yelpazenizi kategorize ederek kolay ulaşılabilir, kullanıcı dostu e-ticaret web sitelerine sahip olabilirsiniz.

 

E-ticaret mobilya web sitesine kredi kartı entegresi yapıldıktan sonra müşterilerinizden kolayca ödeme alabilir, stoklarınızı dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. E-ticaret mobilya web sitesi içeriğini dilediğiniz her an yönetebilir, yeni ürünlerinizi değerli müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Bu süreçte sizlere vereceğimiz ücretsiz teknik destek sayesinde bizlere ihtiyaç duymadan E-ticaret web sitenizi kolayca yönetebilir hale geleceksiniz. 

 

E-ticaret Mobilya Web Sitesine Ürün Girişi Nasıl Olur

 

Öncelikle 2'li koltuk takımı adlı ürünümüz için başlık oluşturuyor, daha sonra ürün açıklaması, fotoğrafları ve renk seçeneklerini belirtiyoruz. Öncesinde kategorilere ayırdığımız (Koltuk, Masa, Sandalye vb.) gibi ürünlerin listesinden Koltuk kategorisini seçiyoruz ve 2'li koltuk takımı adlı ürün Koltuk sekmesinde yerini almış oluyor. İşte E-ticaret web sitesi güncellemesi bu kadar basit 

 

Mobilya E-ticaret Web Sitelerini Görmek İçin Tıklayınız